Кириленко предлагает лишать радиостанции лицензий за отсутствие украинских песен

Печать
Кириленко предлагает лишать радиостанции лицензий за отсутствие украинских песен
Фото: 24tv.ua
Новости по теме

Министр культуры хочет, чтобы на радио было больше отечественного контента

Министр культуры Вячеслав Кириленко инициирует внесение изменений в украинское законодательство в части лишения лицензий украинских радиостанций из-за отсутствия у них украинского контента.

Об этом он написал в своем микроблоге Twitter.

"В Украине есть типа "отечественные" FM-станции без песен на украинском языке вообще. Если такая профанация, то надо менять закон и забирать лицензии. И немедленно", - написал Кириленко.

Напомним, с 1 марта 2016 года в Украине начнет вещание радио для военных.

Тэги: лицензии, Вячеслав Кириленко, радио, радио, Минкультуры
Печать
Читайте в разделе
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
  • Балто-чорноморський союз: резон для Риги Латгалія - історичний регіон на Сході Латвії з численним російськомовним населенням. В регіоні ще ніхто не стріляв з причин російсько-латишського конфлікту, але потенційно такі локації становлять загрозу цілісності Латвії та безпеці Балтійського регіону.
Выбор читателей